زندگی باور می خواهدآن هم ازجنس امید که اگر سختی راه به تو سیلی زد، یک امید از ته قلبت به تو گوید:که خدا هست هنوز
X
تبلیغات
رایتل

زندگی آفتابی
 
لینک دوستان

واضح ومبرهن است که خدای ایزدمنان انسان را کامل خلق فرمودند وآنرا اشرف مخلوقات قرار دادند (حالا نمی دانیم این مطلب شامل ذکور واناث می شود یافقط ذکور؟) 

لاکن این موجود کامل ،یک سری ضعف هایی در وجود مبارکش است که گاهاً آن را اسفل مخلوقات می کند می فرمایید ما غلط می فرماییم ؟نه خیر ! حضار محترم !ما طبق معمول بنابر ادله محکم وملموس ثابت می نماییم. 

نمونه بارز همین دیشب بود که بهمراه فرزند ارشدم در حال تماشای فیلم های کاملاً تولید وطنی بودم که توفیق اجباری بود تا پای این برنامه ها بنشینیم ! بله اجباری. 

چون در این هوای گرم ونبود امکانات رفاهی از زیر کولر نمی توان تکان خورد ثانیا از آن آنتنهای بشقابی هم نداریم تا لااقل آنطرف دنیا برویم ببینم چه خبره ؟  

جهت تنویر اذهان عموم نمونه آنتن بشقابی یاهمان دیش  را به نمایش می گذاریم امیدواریم مفسده ای برآن مترتب نباشد. 

القصه قبل از واردشدن به سیاست عرض کنم که :مشغول تماشای سریال چمدان بودیم که از این خانه به آن خانه می رفت که یهو صدای هسرمکرمه محترمه را شنیدم که از داخل پستوی منزل که در این زمان حال خوانده می شود بلند شد! وکلی حالمان را به هم زد.

البته به همراه صدای مغفرله چند عدد آژیرهم در کرده بودند. 

من بایک جنایه*به این جانب وفرزند ارشدم با گرز به جانب دیگر به دنبال دزد دویدیم . پس از کلی گشتن من به فرزندارشدم فرمودم فکر کنم نوبت ما شده که چمدان گمشده در منزلمان بیاید . 

وفرزندم با یک نگاه عاقل اندر سفیه به اینجانب فرمودند : بابا اون فقط یک فیلمه ! 

خلاصه به منزل برگشتیم تمام خانواده ام امده بودند نزدزن معظم بنده و می خندیدند  

بله حضار گرامی دزدی در کار نبودوما متاسفانه یک فرصت قهرمان شدن را از دست دادیم بله  چیزی که زنم برای آن آژیر کشیده یک فروند جیرجیرک بوده !!!   

مانند نمونه ذیل: 

بله دیشب خواب به  چشمان ما  مهمان نیامد چون تمام شب به دنبال این مخلوق خداوند یعنی جیرجیرک خان بودیم وتا صبح با دمپایی از این اتاق به آن اتاق به دنبال نامبرده می جهیدیم  

یک جیرجیرک نیم بندانگشتی اشرف مخلوقات را سر کار گذاشته بود .بفرمائید این هم یک دلیل . 

دلایل دیگر را شما بفرمایید.


 *(جنایه :چوبی که عربها برای پذیرایی از دزد به طول حداقل 3متراز  چوب گردو یا ارزن تهیه می شود وسرآن را با یک تیکه اهن مزین می کننددر منزل نگهداری می کنندوجزو اسباب واثاثیه منزل محسوب می شودعربی که جنایه نداشته باشد مردمحسوب نمی شود)

[ 1391/05/17 ] [ 01:36 ] [ ابوعدنان ]
.: Weblog Themes By Iran Skin :.

آمار سایت
تعداد بازدید ها: 159132