زندگی باور می خواهدآن هم ازجنس امید که اگر سختی راه به تو سیلی زد، یک امید از ته قلبت به تو گوید:که خدا هست هنوز
X
تبلیغات
کالج کارآفرینی تیوان

زندگی آفتابی
 
لینک دوستان

در کتاب ششم ابتدایی که توسط کارشناسان خبره وزارت آموزش وپرورش نگاشته شده داستان دریاقلی سورانی نوشته شده تا شاید خوزستانی ها هم خوشحال شوند که پس از سی وخورده ای سال کسی به حسابشان آورد اما واما   

طی یک قانون قدیمی که  تمام طرحی هایی که برای خوزستان اجرا می شد نیمه کاره یا معیوب از آب باید در بیاید این کار هم دارای نقص بود. 

اما نقص :به عکس زیر دقت فرمایید 

بله  آبادان کوه ندارد متاسفانه این داستان را که ما نمی دانیم راست است یا ساختگی ،در کتاب   بچه های ما آمده است

آدم مانده چی بگه ؟!! قیافه وزیر به هنگام دیدن این گاف کارشناسان !

به نظر شما چی داره میگه؟

.

 

غالبا آبادان را با نخل های آن می شناسند ودر کنار آن هیچ کوهی دیده نمی شود .  اما در طراحی داستان دوچرخه سوار در کنار کوه دیده می شود.حالا ما کار به فامیل مغفورله نداریم که سنخیتی با آبادانیها ندارد.اما کوه!!!!!!!!!!!

 به نظر اینجانب نویسندگان فهیم وزارت منظوری داشته اند که اینجانب در ذیل به بررسی آنها می پردازم. 

منظور اول:

همان طور که مستحضرید  اکنون نخل های آبادان بعلت کم آبی که بر اثر انتقال آب به شهرهای دیگر در حال از بین رفتن هستند ،کاملا از بین می روندو گرد وخاک وریزگردها بجای آنهاتشکیل کوه خواهند داد. 

این فرضیه چون در آینده رخ می دهد نشانه تلفیق آثار فرهنگی قدیم با تکنولوژی جدیددر کتابهای ما است ونشانه آینده نگری مسولان ما می باشد. 

منظور دوم: 

یحتمل استان آبادان  در اینده آنقدر وسیع می شود که دارای کوه ودره شود.که این منظور به نظر اینجانب به خاطر عدم وجود مسول پیگیر بعید است.  

منظور سوم : 

بدبختها منظوری نداشته واین کار بدون تحقیق صورت گرفته وگافی بیش نیست وباید ازملت ایران خصوصا آبادانیهاعذرخواهی کنند وچون عذر خواهی در ایران مرسوم نیست آن هم در مقابل خوزستانیهاباید در اسرع وقت یعنی در حد 5یا6سال دیگر داستان یاطراحی آن عوض شود.

[ 1391/09/07 ] [ 20:52 ] [ ابوعدنان ]
.: Weblog Themes By Iran Skin :.

آمار سایت
تعداد بازدید ها: 159911