زندگی باور می خواهدآن هم ازجنس امید که اگر سختی راه به تو سیلی زد، یک امید از ته قلبت به تو گوید:که خدا هست هنوز
X
تبلیغات
زولا

زندگی آفتابی
 
لینک دوستان

واضح ومبرهن است که هر چیزی مزایا ومعایبی دارد .این اصل را همه می دانند هم موجودات وهم نباتات وهم حیوانات . 

این حقیر ضمن تفحص وتجسس در خلقت کارت ملی به نتایج شگفت انگیزی نائل آمدم که دوست داشتم جهانیان نیز از این نتایج بهرمند شوند.واز این خلقت ایرانی استفاده کنند. 

تعریف کارت ملی :ورقه ای پوشیده با نایلونی سخت که  اطلاعات ایرانیان از شناسنامه در آن کپی شده و سازندگان آن از جعل این کارت ناتوانند(فرهنگ کَدخدا -جلد 4صفحه 245)     

اهمیت کارت ملی :برای تشخیص وشناختن هر چیزی لازم است که اطلاعاتی در مورد آن داشته باشیم فلذابرای شناسایی افرادایرانی از این کارت استفاده می شود وشناسایی توسط روشهای قدیمی همانندشناسایی از روی سبیل وچشم وابرو منسوخ شده اند. 

فوایدوکاربردهای  کارت ملی : 

1- کاربرد حالگیری : این کاربرد بیشتر در ادارت دولتی به کاربرده می شود وموقعی که ارباب رجوع در مورد انجام نشدن به موقع وصحیح کارها انتقادکنند این انتقادممکن است به صورت زبان رایج مملکت یا زبانهای نامفهوم دیگرمانند نوچ نوچ کردن و...باشد. 

در این حالت مردان دولتی برای حالگیری طرف مقابل کارت ملی را مطالبه می کنند که آنهم مراحلی بدین شرح دارد. 

مرحله اول درخواست کارت ملی -(چنانچه کارت ملی داشتید)مرحله دوم حالگیری شروع می شود .عکس کارت با قیافه شما نمی خواند یا شماره کارت ملی شما اشکال دارد ! 

به همین راحتی حال شما گرفته می شود. 

۲- کاردبرد حجیم سازی پرونده:این کاربرد برای ما ایرانیان مایه افتخاراست که در هراداره ای که رفتیم وکار اداری داشتیم یک عددپرونده که شامل انواع کپی ها ازجمله قبض های آب وبرق گرفته تا کپی عکس آخرین دمپایی که پوشیده بودیم را شامل شده وصرفا جهت نشان دادن اهمیت کار است ساخته می شود!فلذا کپی کارت ملی نیزبرقطر این پرونده می افزاید لازم به ذکر است کپی کارت پشت ورو باشد! 

۳-کاربرد ایجاد اشتغال و درآمد:اندیشمندان بر این باورند که این کاربرد هدف اصلی تاسیس وراه اندازی کارت ملی است .ایجاداشتغال برای کپی بگیران وجاعلان اسناد و.... وایجاد درآمد برای خزانه دولتی در این بند می گنجند.  

۴- ایجادعدالت وبرابری:از آنجا که هر فرد یک شماره ۱۰رقمی به آن اختصاص داده می شود وفرقی بین فقیر وغنی وجودندارد عدالت وبرابری در بین مردم اجرا  شده است .لازم به ذکر است برخی از اندیشمندان به این اعتراض کرده که برخی شماره رُند دارند واین امر نوعی تبعیض است.

پیش بینی شده است که کارت هوشمند ایرانیان نیز در راه است تا افتخاری دیگر توسط ثبت احوال بر تارک تاریخ ایران زمین ثبت شود.  

۵-کاربردگروگذاری:در این موردکه بیشتر در سوپرمارکتها استفاده می شود در قبال اخذکارت ملی شیشه نوشابه ،پول قرضی در حد 1000تومان  ،لواشک قرضی وامثالهم داده می شود .

6- کاربرددریافت مایحتاج روزانه : این مورد که از موارد جدید وبا اهمیت است وتا حدود80درصداهمیت کارت ملی را بالابرده است ؛در قبال هر کارت ملی یک کیسه برنج ویا یک فروند مرغ!تحویل دارنده کارت ملی می گردد.اقتصاددانان بر این عقیده اند که اساس خلقت کارت ملی بر این اصل متمرکز است ولاغیر. 

شایان ذکراست که نوع جدید کارت ملی  با نام کارت هوشمندکه نوع پیشرفته کارت ملی می باشد افتخاردیگری از دانشمندان ایران زمین   آماده عرضه می باشد این کارت علاوه بر مواد فوق کاربردهای دیگری مانند اعطای سهمیه بنزین ،ارزاق عمومی ،واگذاری سهام آب وهوا،واگذاری سیب زمینی ،پیاز آذری و....را داراست.  

با توجه به شرایط بدی که دارم از نوشتن ادامه  مطلب معذورم(دارن با کارت ملی برنج می دن )

[ 1391/11/09 ] [ 22:05 ] [ ابوعدنان ]
.: Weblog Themes By Iran Skin :.

آمار سایت
تعداد بازدید ها: 160255