زندگی باور می خواهدآن هم ازجنس امید که اگر سختی راه به تو سیلی زد، یک امید از ته قلبت به تو گوید:که خدا هست هنوز
X
تبلیغات
کالج کارآفرینی تیوان

زندگی آفتابی
 
لینک دوستان

ضمن تبریک اعیاد شعبانیه خدمت هموطنان عزیز 

واضح ومبرهن است که برای هرچیزی که قراراست رای بیاورد باید تبلیغ نمود . 

برای تبلیغ نیز باید آدمی مسلط بر افکار و محیط باشد وجو را نیز مدنظر قرار دهد. 

ما نیز طبق کاری اساسی وکارشناسی روشهای چندی برای تبلیغ کاندیداتورهای انتخاباتی که مرسوم هستند را در این مقاله ارائه می هیم. 

1- روش مظلوم نمایی:در این روش خود را فقیر ،بدبخت ،وکسی که همه گروهها وکاندیداها حق او را ضایع کردند نشان دهید. 

2-روش برچسب زنی به خود:در این روش از قول دیگران بر خود برچسب هایی مانند خلق عرب ،ضد این وآن ،محارب وحتی مفسدفی الارض بچسبانید. 

3-روش منسوب کردن خود به همه: خود را به همه وهرکسی که از لحاظ ایل وتباروطایفه سرآمد است منسوب کنید وسعی کنید بر اساس مدارک وشواهد فامیل او از آب در بیایید. 

4-روش  آفتاب پرست :در این روش بر هرجمعی که وارد شدید با توجه به جو ومکان ،لباس و صحبت های خود را عوض کنید وبدانید که شعار((حرف مرد یکیه))یک شعار منسوخی است. 

5-روش زبل خان شکارچی: در این روش سعی کنید در تمام مکانها ومراسمات از جمله ،عروسی ها ،فاتحه خوانی و...حضوری فعال داشته باشید وبه محضل ورود جهت جلب توجه دیگران همراهان شما باسلام وصلوات همه را متوجه حضورشما کنند. در فاتحه ها خود را دوست مرحوم معرفی کنید که سالهاست او را ندیده اید.ولی مواظب باشید مرحوم جنس مخالف شما نباشد. 

6- روش وعده :در این روش تا می توانید وعده دهید .وبدانیدکه هیچ کس بعدا سراغی از شما نخواهد گرفت. 

7-روش مردمی وخاکی بودن: در این روش سعی کنید مردمی باشید .در ایام تبلیغات بجز نون وپیاز که خوردن آن در ملاءعام باشد چیز دیگری نخورید.(البته مواظب باشید واقعا نون وپیاز نخورید چون مردم حتما با فاصله یک کیلومتری از شما خواهند ایستادومشکل ایجاد خواهد شد این فقط یک تظاهر است)سعی کنید به هنگام بیرون آمدن از خانه چند قلتی در خاک بزنیدبرای خاکی شدن خوب است.

8- روش ائتلافی: با همه ائتلاف کنید کاری به فکر وبرنامه آنهانداشته باشید. 

9- روش شکمی: در این روش که هزینه زیاد ی دارد والبته موثر،تا می توانید نهار وشام به مناسبتهای مختلف بدهید اگر مناسبتی در کار نبود یا ایجاد کنید ویا شایعه کنید. 

10- روش عدم تایید: در این روش که نیاز به پارتی دارد ابتدای تبلیغات شما رد صلاحیت شده اید وسپس با رفتن به مرکز ویا اشخاص صاحب نفوذ ،صلاحیت خود را بدست آورید. 

11- روش انصراف: تا می توانید شایع کنید که دشمنان شما گفته اند که شما انصراف داده اید (هرچند که این روش زیر شاخه مظلوم نمایی می باشد) 

12- روش التماسی : در این روش متاسفانه شما شروع به التماس کردن می کنید بیش ترین کاربرد آن در روزهای پایانی تبلیغات است 

(اشکال ندارد که یک کاندیداتور التماس کند چون اگر شما 4روز التماس کنیدبعدامردم 4سال به التماس خواهند افتاد) 

13- روش هدیه: در این روش به مردم هدیه دهید .باز هم این روش به روزهای آخرتبلیغات مربوط است. تا مزه هدیه روز رای فراموش نشود. 

14- روش تخریب: چون اکثر مردم ایران ،مردمان فهیمی هستند وروشهای بالا ممکن است افاقه نکند ،سعی کنید آنها را با عنوان ن ف ه م ویا متحجرو امثالهم تخریب کنید. 

15- روش ابداعی :این روش بستگی به نبوغ شما دارد.(هرچندبعیدمی دانیم بتوانید از این روش استفاده کنید)

[ 1392/03/21 ] [ 22:58 ] [ ابوعدنان ]
.: Weblog Themes By Iran Skin :.

آمار سایت
تعداد بازدید ها: 159911