زندگی باور می خواهدآن هم ازجنس امید که اگر سختی راه به تو سیلی زد، یک امید از ته قلبت به تو گوید:که خدا هست هنوز

زندگی آفتابی
 
لینک دوستان

یحتمل هر انسانی به وسیله موضوعی از جانب ایزد منان مورد امتحان قرارگرفته وبعداز اتمام امتحان که بی شک مدتی به طول می انجامد نمره ای کسب نموده ومورد آزمایشی دیگر از نوعی دیگر قرار خواهد گرفت.(تفسیر این حقیر جلد 2-هنوز نوشته نشده) 

ولاکن این حقیر به یک نوع امتحان الهی گرفتار گردیده که من حیث المجموع نه قبول شده ونه مردود! و دائما در حال گذراندن این نوع امتحان می باشم. 

امتحان این حقیر بدینصورت است که هرکجا راهی شده خنگ ترین وکندذهن ترین نوع بشر با این حقیر ملاقات نموده وباعث گرفتاری این حقیر می گردند. 

طبق معمول نمونه هایی چند در ذیل این نوشته خواهد آمد. 

دیروز در شهرمان بنزین موجود نبوده فلذا به شهرهمجوار برای اخذ بنزین مهاجرت کردیم.  

بعداز کلی صف گرفتن (که ما به آن عادت داشته واساسا اگر صف نباشد ما چیزی نمی خریم) یک فروند آدمیزاد عصر حجر با ماشین وطنی جلوی ماتشریف داشتند که بنزین بزنند. 

 نامبرده پس از کلی کلنجار رفتن با نازل بنزین وقرار دادن کارت خود در جای مخصوص نتوانست بنزین بزند .از آن طرف همه ماشینها از جلوی دماغ این حقیر رد می شدند .خلاصه با کلی مکافات بنزین زدیم وحرکت نمودیم. 

در راه بازگشت یک بانوی محترمه ماشین دار جلوی ماشین ماسبز شدند که نه راه می رفت ونه راه می دادنه به علائم ما جهت راه گشایی مسیر توجه می نمودوگویا سوار خر مرحوممان شده بود نه یک فروند ماشین! (البت همه بانوان اینگونه نیستند واکثر آنان حداق با سرعت 120در جادهها رانندگی می کنند.باورکنید به خدا!من دیدم)

مخلص کلام چون پول در بساط نبودو اهل منزل در تنگای معیشتی گیر افتاده بودند، به طرف تنها عابر بانک در حال کار شهرمان رفتم (لازم به ذکر است که در شهرما تعداد انبوهی عابر بانک وجود دارد که به صورت شیفتی ونه هم زمان کار می کنندهمچنین بین آنها تقسیمکار انجام شده است یک باجه پول می دهد بقیه همه پول می گیرند)طبق امتحان الهی یک فروند آدمیزاد با حدود 20قبض آب وبرق وتلفن در دست ، حضور داشت که باز هم طبق معمول ما کارش را انجام دادیم .ودر این حین نیز چند نفر از این نمونه به بهانه اینکه بلد نیستند با دستگاه کارکنند از آخرصف کارشان جلوتر از  ما به دست ما  انجام شد! 

نوبت که به ما رسید شیفت این دستگاه تمام شد وما بی پول به آغوش گرم خانواده بازگشتیم! 

از امثال این نمونه ها فراوانند .وچون در حوصله این نوشته نمی گنجد آنها را ذکر نکردیم. 

درخواست عاجزانه از خداوند : خداوندا نوع امتحان را تغییر ده ما بنده حقیر توییم.چه می شود ما را با یک آدم حسابی امتحان کنی مثلا یک آدم پولدار که میلیاردها پول گم کرده باشدوما آنها را پیدا کنیم؟! باور کن  پس خواهم داد!

[ 1392/04/10 ] [ 19:52 ] [ ابوعدنان ]
.: Weblog Themes By Iran Skin :.

آمار سایت
تعداد بازدید ها: 160518